logo-1

Za podnikatelského poradce a mentora se považuji nejen proto, že mám v této oblasti celou řadu spokojených klientů, ale především proto, že už mnoho let sám úspěšně podnikám.

Už řadu let provozuji firmu zabývající se výukou zážitkových kurzů  sebeobrany a první pomoci SORUDO (sebeobranný styl, který jsem sám založil), s řadou kurzů pro různé typy klientů: korporace (např. Vodafone, Volvo, Avast), zdravotnické služby (např. Psychiatrická léčebna Bohnice), veřejné organizace (celorepublikové kurzy pro Probační a mediační službu), ale i kurzy pro veřejnost (např. sebeobrana pro ženy, handicapované nebo kurzy na zvládání autonehody). Rukama nám v tuto chvíli prošlo více než 17.000 klientů a další přibývají.

O kvalitě našich kurzů se doslechli až v Mexiku, kde jsme byli v roce 2010 poprvé školit a kde projevili zájem, aby se ze SORUDO stal oficiální policejní systém pro celou zemi. Dnes máme v jednání několik dalších zemí (např. Thajsko, Gruzii, Irsko).

Vytvořil jsem vlastní řadu pomůcek pro kurzy sebeobrany a akutní medicíny. Například unikátní autolékárničku. O kvalitě našich tuzemských kurzů a PR svědčí i fakt, že se o práci u nás hlásí až 50 kandidátů týdně.

Máme ochranné známky, několik akreditací MŠMT a mnoho výhradních distribucí speciálního materiálu.

Skoro 2 roky jsem měl i kamenný obchod a e-shop s jednou z největších nabídek pomůcek na bojová umění a air-soft. Ze zaměstnance jsem se stal živnostníkem a následně majitelem úspěšné firmy a připravuji další expanzi v podobě franšízy.

Více na www.sorudo.cz nebo v rozhovoru níže.