Jedná se o osobní setkání, pouze Vy (případně Váš pár / team) a Já. Řešíme na něm přesně to co si řeknete a tak jak si řeknete. Předem definujeme co si chcete odnést, už to Vám pomůže lépe uchopit Váš projekt / problém/podnik a na konci vždy shrneme to nejpodstatnější. Navíc zdarma ode mne dostanete strukturovaný zápis z konzultace.

Obecně si na konzultacích definujeme cíle (uklidíme ve Vašem podnikání), zjistíme bílá místa (věci na které nikdy nebyl čas řešit a dáme jim priority), vytvoříme spolu postupy a navrhneme různé varianty provedení, ukážeme si co se dá okrájet a kde naopak získat víc energie a radosti – potažmo jak zapojit další lidi …

Úvodní konzultace

Je na 2 hodiny a rovnou Vám nastíní mnoho možností jak aktuální stavy/problémy řešit, kam a jak dlouhodobě růst. Nadefinujeme cíle a navrhneme základní vizi budoucnosti Vašeho podnikání. Zjistíme, jestli by nám vzájemná spolupráce seděla a jak bysme spolu mohli dlouhodobě spolupracovat.

Úvodní konzultace je za 5.000 Kč – je to hodně, ale vydělá si na sebe. Navíc pokud byste s ní nebyl spokojený – garantuji 100% vrácení peněz … jednoduše mi je na místě nedáte – žádné handrkování … ještě nikdy na to nedošlo.

Cena:  5.000 Kč / 2 hod.

Chcete si domluvit konzultaci? Napište mi na petr.moucka@skvelytah.cz.

Nárazové konzultace

Scházíme se jednou za čas, řešíme aktuální potíže a dostáváte rychlé tipy jak situaci řešit, dávám Vám pohled z venku a rychlý nadhled, tak abyste se nenimrali v detailech, ale vytáhli to podstatné a na tom mohli pracovat.

Vhodné především pro: Start-upy a začínající podnikatele.
Cena:  5.000 Kč / 2 hod.

Chcete si domluvit konzultaci? Napište mi na petr.moucka@skvelytah.cz.

Strategické konzultace

Potkáváme se pravidelně – ideálně jednou za 14 dní a zaměřujeme se na vyladění celé firmy a strategický posun, více řešíme bílá místa a předcházení problémům.

Tyto růstové konzultace alternují podnikatelské / manažerské vzdělání Velmi přesně definujeme cíle a milníky a pracujeme na jejich naplňování. Tuto formu realizujeme  pomocí balíčku konzultací a to po deseti setkáních na dvě hodiny – tím se i výrazně sníží kusová cena za konzultaci.

Vhodné především pro: pokročilejší podnikatele s již zavedenými firmami.
Cena: 35.000 Kč / 10 x 2 hod.

Chcete si domluvit konzultaci? Napište mi na petr.moucka@skvelytah.cz.